Spice Hotel & Spa

All Inclusive
24.11.-1.12.2016
12948 Kč

Hotel Solemar

Polopenze
17.11.-24.11.2016
10201 Kč

Hawaii Le Jardin

All Inclusive
3.12.-10.12.2016
11390 Kč

Objednejte si včas zájezd do rakouských Alp

V tuzemsku se rok co rok zvyšuje zájem o zimní lyžařské zájezdy do rakouských Alp. Lidé si totiž uvědomují, že za peníze, které utratí v českých ski areálech, se jim v Rakousku dostanou lepší služby, kvalitnější sjezdovky a zázemí moderního lyžařského centra. Dnes nabízí Alpy levně ubytování i služby, levnější než například ve švýcarských Alpách.

Rakousko je pověstné také svou vysokou úrovní ubytování. Nejčastěji dostupné jsou apartmány, které jsou ve vlastnictví soukromníků. Majitelé těchto apartmánů si své klienty hýčkají. V apartmánech můžete čekat dostatek prostoru a pestrou nabídku wellness aktivit, které vás uspokojí ve volném čase. Nemusíte celé dny trávit na svazích, musíte si i odpočinout a načerpat ztracenou energii.

Lyžařská sezóna se razantně hlásí o slovo a čeští příznivci lyžování začínají hledat, kam letos vyrazí na zimní dovolenou. Česká střediska své služby neustále zdražují, a tak jsou lyžařské zájezdy do Rakouska pro české turisty čím dál výhodnější. Rakouské zimní Alpy jsou přitom pro mnoho českých lyžařů lépe dostupné než některé tuzemské hory. Vyberete-li si jedno z rakouských středisek, očekávejte vysoký komfort. Ubytovací zařízení i lanovky jsou zde na vysoké úrovni.

Na rakouské Alpy mapa prozradí, že jsou ski areály vybaveny nejen prostory pro lyžování a snowboarding, ale nabízí i pevné zázemí pro odpočinek. Po náročném dni stráveném na sjezdovce se můžete vydat do jednoho z wellness center, kde se dostanete do rukou odborníků, kteří vám pomohou uvolnit tělo. Necháte se namasírovat a užijete si relaxačních koupelí. Přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si a budete připraveni na další den plný zimních radovánek. Načerpejte síly do druhého dne, budete je určitě potřebovat. Je důležité střídat sport s péčí o tělo.