Spice Hotel & Spa

All Inclusive
24.11.-1.12.2016
12948 Kč

Hotel Solemar

Polopenze
17.11.-24.11.2016
10201 Kč

Hawaii Le Jardin

All Inclusive
3.12.-10.12.2016
11390 Kč

Pestrá nabídka ubytování

V Rakousku je celá řada ubytovacích zařízení. Rozhodujícím faktorem při výběru je samozřejmě cena, která je závislá na komfortu a kvalitě ubytování. Nejlevnější variantou jsou mládežnické ubytovny, které však neposkytnou dostatek pohodlí. Ale potřebujete-li ušetřit peníze, jsou tyto ubytovny nejideálnější.

Dalším stupněm jsou apartmány disponující vlastní kuchyňkou. Tyto apartmány nabízí slušnou úroveň, protože jsou zpravidla ve vlastnictví soukromých majitelů, kteří se o apartmány a jejich návštěvníky příkladně starají. Další variantou, kterou nabízí ubytování Alpy, jsou penziony a gasthausy. Tato zařízení mají pokoje s vlastním sociálním zařízením bez možnosti vlastního vaření. Strava je vyřešena nejčastěji polopenzí.

Nejvyšší a nejkomfortnější formou ubytovacích zařízení jsou hotely, které jsou hodnoceny třemi až pěti hvězdičkami. V hotelích se vám dostanou profesionální služby a maximální pohodlí. Zdejší pětihvězdičkové hotely uspokojí i nejnáročnější klientelu. Musíte však počítat s o něco vyšší cenou. Rakousko je vysokou úrovní ubytování pověstné.

Lyžování jako nikde jinde

Najděte si vhodné ubytování, sbalte se, usedněte do auta a vyrazte na pohádkovou zimní dovolenou, kterou by vám české hory nenabídli. Po celou dobu pobytu v rakouských Alpách budete většinu času trávit hlavně na kvalitních a pravidelně upravovaných sjezdovkách. Lyžařská střediska jsou protkaná moderními lanovkami, přičemž převažují kabinky a sedačky.

Rakouské Alpy jsou vyhlášené také bohatou nabídkou wellness služeb. Každý ski areál má široké možnosti odpočinku díky aquaparkům s bazény, saunami, parními lázněmi a masážními salony.

Dopravní dostupnost jednotlivých ski areálů je výborná. Na sjezdovkách jsou i restaurace, kde můžete v klidu poobědvat, a pak se zase vydat na vrchol sjezdovky a sjíždět ji znovu a znovu. To je sen každého milovníka zimních sportů.Lyžování Alpy Rakousko uspokojí i nejnáročnější sportovce.