Spice Hotel & Spa

All Inclusive
24.11.-1.12.2016
12948 Kč

Hotel Solemar

Polopenze
17.11.-24.11.2016
10201 Kč

Hawaii Le Jardin

All Inclusive
3.12.-10.12.2016
11390 Kč

Nejvýznamnější lyžařská střediska v rakouských Alpách

Lyžování patří k životnímu stylu většiny místních obyvatel, a tak není divu, že jsou zdejší lyžařské areály na vysoké úrovni. Ski areálů je zde nepřeberné množství, a tak je někdy těžké najít takový, který by uspokojil vaše potřeby a naplnil vaše očekávání. Garantujeme vám, že pokud navštívíte ta nejlepší střediska v rakouských Alpách, zklamaní rozhodně nebudete. Podívejme se tedy na ta nejžádanější lyžařská centra.

Nejvyhledávanější ski areály

Světově proslulé lyžařské středisko ZellamSee/Kaprun je oceněno mnohonásobným pořádáním závodů Světového poháru v lyžování. Toto lyžařské centrum je to nejlepší, co zimní Alpyv Rakousku mohou lyžařům nabídnout. Jednoznačně patří k nejkvalitnějším a nejlépe vybaveným ski areálům v celé Evropě. ZellamSee/Kaprun skrývá hned dvě střediska, ledovec v nadmořské výšce nad 3 000 metrů, pestrou škálu sjezdovek, kvalitní lanovky a vleky a v neposlední řadě malebné výhledy na daleké okolí a horské městečko ZellamSee.

Na rakouské Alpy mapa vyzrazuje, že jsou skutečně rozmanité. O rozmanitosti bychom mohli mluvit také ve spojení se ski areálem Nassfeld, který vás uspokojí 110 km sjezdovek na jeden skipas. To je opravdu nadstandard, který v tuzemských lyžařských areálech nenajdete. Areál se může pyšnit také nejdelší osvětlenou tratí v Alpách. Nassfeld je rychle se rozvíjející středisko, které rok co rok zvyšuje úroveň svých služeb a vybavení. Zamilují si ho hlavně mladí lidé, kteří hledají pestrou nabídku alternativních sportů. Třešničkou na dortu je 300 slunečných dní po celý rok.

Další známá střediska

Uvedli jsme si dvě nejproslulejší střediska, kam míří i vrcholoví sportovci udržet si kondičku. Ale tímto krátkým výčtem rozhodně seznam ski areálů nekončí. Dále můžete navštívit:

  • Lungau/Obertauern
  • Schladming/Dachstein Tauern
  • Zillertal/Hintertux
  • KitzbĂĽhel